загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому азіати щасливіші за європейців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нове велике дослідження показує, що жителі Східної Азії менше схильні до депресії, ніж європейці. Хоча повністю пояснити природу цього захворювання ще не вдалося нікому, вчені знайшли певний зв'язок. Джерело: JAMA Psychiatry 

Попередні дослідження показали, що за розвиток депресивних симптомів відповідальні специфічні гени. Однак більшість робіт, присвячених депресії, були зроблені на основі європейської вибірки. 

Міжнародний колектив вчених, до якого увійшли фахівці з Університетського коледжу Лондона, Оксфордського (Велика Британія) і Тайванського університетів, а також інших наукових організацій, провели найбільше, за їхніми словами, дослідження серед неєвропейських популяцій:

У ньому взяли участь 194 548 осіб зі Східної Азії (в основному – Китаю). 15 771 з них страждали на депресію. Середній вік учасників становив 51,3 року. 68% були жінками.

Довідка.

Депресія – поширена психічна патологія, від неє страждає приблизно 300 мільйонів людей у ​​світі (при цьому понад 80% випадків припадає на країни з низьким і середнім рівнем доходу). Однак вченим досі не так багато відомо про її причини.

Яка імовірна причина

З'ясувалося, що люди східноазійського походження з більш високим індексом маси тіла (ІМТ) менш схильні до розвитку депресії, ніж європейці. Так, на думку вчених, не можна поширювати дані досліджень про цей розлад, проведених на європейців, на весь світ. До того ж багато чинників ризику депресії вчені визначають в певному культурному контексті і це саме по собі може бути спадковим.

Джерело:
До списку новин