загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яке положення тіла уві сні корисніше?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Положення тіла, яке ми вважаємо за краще приймати при засипанні може певним чином позначатися на здоров’ї. На правому боці. За даними дослідження, які опублікував Журнал клінічної гастроентерології, у людей, які люблять спати на правому боці, часто виникають проблеми зі шлунком.

Це пов’язано з тим, що в такому положенні тіла шлункова кислота може легко потрапити назад в стравохід. Це положення також ускладнює роботу підшлункової залози, тому що на неї тисне шлунок.

Сплячі на правому боці в два рази частіше страждають від печії і проблем з травленням, ніж сплячі «лівші», констатують дослідники. У положенні лежачи на боці важливі руки і ноги. Те, як саме розташовуються руки і ноги людини, сплячого на боці, має значення. Наприклад, положення ембріона з зігнутими руками і ногами часто пов’язане з болем в шиї і спині.

Для спини краще спати на боці так, щоб верхня нога трохи піднімалася, а гомілка витягувалася. На спині. У цьому положенні часто виникають проблеми з диханням – язик відступає до горла, дихальні шляхи звужуються, і в результаті з’являється хропіння. При сильному звуженні дихання іноді може припинятися.

Ті, хто спить один і стикається з подібними зупинками дихання уві сні, можуть нічого про це не знати, але для них різко підвищується ризик високого кров’яного тиску і прискореного пульсу, що збільшують схильність серцевих нападів і інсультів. На животі.

Лежання на животі розслабляє міжхребцеві диски і підтримує природне викривлення хребта, що буває корисно при проблемах з попереком. Однак довго перебувати в такому положенні може бути шкідливо для шиї, адже голову доводиться тримати неприродно повернутою.

До списку новин