загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як виглядали перші львівські трамваї

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Польщі оприлюднили добірку фотографій перших львівських трамваїв. Світлини входять до колекції польського онлайн-архіву. Фото датовані 1900 –1930 роками. Про це повідомила Тетяна Яцечко-Блаженко.

Вона – експертка з генеалогії та історії, волинська дослідниця й журналістка. Жінка з 2016 року займається дослідженнями польських, австрійських та американських архівів. У польському онлайн-архіві вдалося натрапити на унікальні світлини трамваїв у Львові, яким понад 100 років.

Фотографії з 1900 по 1930 роки об'єднали в папку під назвою "Перші львівські трамваї". Вони ще ніде не були опубліковані, оскільки ці архіви тільки нещодавно відкрили для доступу, – коментує Тетяна Яцечко-Блаженко.

Автори зображень, за словами дослідниці, невідомі. Але вона підозрює, що фото були зроблені жителями Львова. Фотографії збереглися у хорошій якості. Тому на них можна роздивитися цікаві деталі. Зокрема, про деякі речі можна здогадатися по одягу людей, зображених на фото. За словами Тетяни Яцечко-Блаженко, перші вісім фото львівських трамваїв були зроблені в період із 1900 до 1921 року, а інші – в міжвоєнний період.

На це натякають вивіски на будинках, вигляд одягу та державної символіки, яка прикрашає транспортні засоби. Тетяна Яцечко-Блаженко додає, що останнім часом люди почали часто оцифровувати старі фото і викладати їх в мережу. Ця тенденція спрощує роботу дослідників, істориків та генеалогів. Такі фото важливо оприлюднювати, бо багато українців та представників діаспори цікавляться подібними знахідками.

Зокрема, запит є серед мігрантів, які живуть у Канаді, Італії, Іспанії, і які через історичну інформацію намагаються підтримувати зв'язок з Україною. Як виглядали перші львівські трамваї / Фото szukajwarchiwach.gov.pl

Джерело:
До списку новин