загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Музей Івана Гончара запрошує на кобзарсько-лірницьку Покрову

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

У Музеї Івана Гончара 14 жовтня відбудеться концерт до Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України. Про це повідомляють у Фейсбуці організатори, передає Укрінформ.

«Щорічний фестиваль «Кобзарсько-лірницька Покрова» запрошує до вшанування пам’яті та оспівування історичних звитяг борців за волю України різних історичних епох. Покрова – це друге після Трійці найважливіше свято в спільноті кобзарів та лірників, свого роду завершення кобзарського сезону, що починався на Трійцю.

І знаково, що лише в ці свята прийнято було освячувати музичні інструменти», – ідеться в повідомленні. Як зазначається, кожне полкове і сотенне місто Великої України мало своїх бандуристів та кобзарів, лірники Західної України брали участь у нелегкому побуті січових стрільців і повстанців УПА.

Історія кобзарства надихає сьогодні учасників кобзарських цехів Києва, Харкова та Львова на продовження життя давньої української епічної традиції.

У програмі фестивалю – святкова літургія, освячення інструментів, традиційне кобзарювання в Свято-Покровській церкві, що розпочнеться о 10:00.

Концерт кобзарів Київського кобзарського цеху в Музеї Івана Гончара стартує о 16:00. У ньому візьмуть участь Микола Товкайло (Переяслав); Ждан Безвербний, Тарас Компаніченко, Едуард Драч, Сергій Волченко, Ярема Шевчук (Київ). А о 18:00 в музеї розпочнуться народні танці від троїстих музик гурту «ЩукаРиба».

Вхід – вільний. Організатори – Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Київський кобзарський цех і Центр фольклору та етнографії.

Джерело:
До списку новин