загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Подоляни на столітніх фото

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вже не вперше пропонуємо нашим читачам перенестись в минуле та поглянути як колись одягались та який вигляд мали жителі міст та сіл Тернопільщини. Цього разу нам пощастило відшукати фото тернополян у традиційному одязі.

Світлини датуються 1910-1930-ми роками. Є тут і славнозвісні борщівські вишивки, представлені фото із сіл Кривче та Мушкатівка. Також вражає і чоловічий одяг.

Приємно, що останні роки були позначені відродженням традиційної вишивки. Люди все частіше хочуть одягнути на День Незалежності вишитий одяг, на якому будуть орнаменти притаманні його рідній місцевості. Можливо, хтось із наших читачів впізнає на фото своїх односельчан.

Джерело фото: https://www.facebook.com/ukrainica

До списку новин