загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одна проста істина, яка зміцнить ваше здоров’я і продовжить життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Існує проста істина для зміцнення здоров’я і довголіття. Але проблема більшості полягає в нерозумінні простих речей. А працювати такі речі можуть тільки за умови повного прийняття.

Чому важливо зберігати спокій в будь-якій ситуації:

1. Всі хвороби – від нервів. Це факт, з яким не посперечаєшся, оскільки мозок керує організмом, задіявши нервову систему. Якщо в цій системі є порушення, то ми хворіємо. Залежно від ситуації хвороби можуть бути різними, в тому числі й важкими.

2. Нервозність виникає через проблеми, але не вирішує їх. Звучить як парадокс, але насправді це гола правда – чим більше у людини проблем, тим більше вона нервує. Причому нервове напруження тільки погіршує ситуацію і перешкоджає можливості спокійно подумати над тим, як знайти вихід з положення. Більшість про це знає, але заспокоїтись не може.

3. У житті рідко відбуваються ситуації, з приводу яких дійсно варто переживати. Це і є істина, яку багато хто прагне знайти. Усвідомлення відсутності у вашому житті глобальних проблем заспокоїть нервову систему, запобігатиме розвитку захворювань і сповільнить процеси старіння.

Проблема в тому, що багато людей починають нервувати рефлекторно, навіть через незначні неприємності або через невиправдані очікування.

Запам’ятайте – мало що в житті варте того, щоб людина нервувала.

В першу чергу нас повинно хвилювати власне здоров’я і здоров’я наших близьких, все інше – цілком можна вирішити. У цьому ми переконуємося вже тоді, коли ситуація пройдена і ми розуміємо, що не варто було так переживати.

Тому, щоб прожити довге і щасливе життя, рекомендуємо виконувати просту вправу: запишіть в блокнот всі проблеми, які раніше заважали вам спокійно жити (наприклад, тиждень або місяць тому); викресліть ті пункти, з приводу яких, на ваш погляд, не варто так переживати; до решти пунктів поверніться через тиждень і повторіть все заново.

Запевняємо, через тиждень ваш список істотно скоротиться. Аналізуйте список до тих пір, поки не будуть викреслені всі (або майже всі) пункти.

Бережіть себе і свої нерви!

Джерело:
До списку новин