загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські заробітчани надають перевагу Німеччині замість Польщі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Польщі заявили про серйозну економічну загрозу. Попри те, що отримати дозвіл на роботу в Німеччині куди складніше, українські заробітчани обирають цю країну, оскільки середня зарплата там в кілька разів вище.

Так, дані Євростату свідчать про те, що ще у 2019 році близько 79,2% всіх видів на проживання, яке отримували українці в ЄС, видавала Польща.

Ще близько 40% заробітчан працюють в цій країні без дозволу на проживання або навіть дозволу на роботу. Глава польського кадрового агентства заявив, що українці жертвують шансом легалізуватися в Польщі і шукають можливості влаштуватися в Німеччині.

Крім того він зазначив, що багато наших громадян офіційно оформляються в Польщі, проте, їдуть працювати до Німеччини.

«Ми можемо говорити про тисячі українців, які офіційно проживають в Польщі, але працюють в Німеччині, де нестача робочої сили також болюча. Це серйозна загроза для Польщі», — заявив глава польського кадрового агентства.

Відзначимо, що кожного року кількість офіційно зареєстрованих в Польщі українців зростає на 20% і вже перевищила позначку в 1,2 млн чоловік. Раніше ми повідомляли, що у Польщі наразі нестача фахівців, тож там чекають на українських заробітчан. Найбільш популярними є айтішники, а середня зарплатня, яку пропонують українцям, становить 35 тисяч гривень.

Також зазначалось, що заробітчани стали пересилати більше грошей в Україну.

До списку новин