загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ось що здатна зробити віра в свого чоловіка! Історія, яка знайде відгук у кожному серці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гaбріель Гарсіа Маркес зустрів свою майбутню дружину на танцполі, коли їй було 13 років, і відразу ж запропонував вийти за нього заміж.

«Я тільки зараз зрозумів, що всі вірші, які я написав, були присвячені вам. Будьте моєю дружиною!» – сказав юний Габріель на танцмайданчику дівчинці Мерседес. “Я згодна. Тільки, якщо дозволите, я спочатку закінчу школу» - з усією серйозністю відповіла дівчинка. Весілля відбулося лише через 13 років.

«Ми не були заручені, ми просто терпляче і без томління чекали того, що нам призначене», – згадував Маркес.

Мерседес була поруч з Габі під час його роботи над романом «Сто років самотності», забезпечувала сім’ю і не переставала вірити, що її чоловік – геній. Через півтора року роман був написаний, але у Маркеса не було грошей навіть на те, щоб відправити його до редакції. Тоді Мерседес продала останнє, що у неї залишилося, – фен і міксер.

Зовсім скоро роман її чоловіка приніс величезні гонорари, світове визнання і Нобелівську пpемію.

До списку новин