загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про користь гарбуза

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Насамперед розповімо, чим гарбуз корисний для здоров'я...

Сприяє схудненню Гарбуз “напакований” вітамінами та мінералами, при цьому пов'язаний з малою кількістю калорій, оскільки на 94% складається з води. Тобто ви можете їсти з'їсти більше гарбуза, ніж інших джерел вуглеводів на кшталт рису та картоплі – але все одно вжити менше калорій. Знижує ризик раку.

Гарбуз багатий на каротиноїди – вони можуть діяти як антиоксиданти. Це дозволяє їм нейтралізувати вільні радикали, що може захистити нас від певних видів раку. Покращує здоров'я серця.

Гарбуз багатий на калій, вітамін С та харчові волокна, що робить його корисним для здоров'я серця. Містить компоненти, що допомагають шкірі.

Гарбуз багатий на корисні шкірі поживні речовин. Лише в одній чашці приготовленого гарбуза – 245% денної норми вітаміну А. Каротиноїди, які є в гарбузі, можуть діяти як природний сонцезахисний крем.

В одному горнятку приготовленого гарбуза (245 г) є: 49 калорій 0,2 г жирів 2 г білків 12 г вуглеводів 3 г харчових волокон 245% денної норми вітаміну А 19% денної норми вітаміну С 16% денної норми калію 11% денної норми міді 11% денної норми марганцю 11% денної норми вітаміну В2 10% денної норми вітаміну Е 8% денної норми заліза

 

Джерело:
До списку новин