загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Кабміні розповіли, скільки мають заощадити на соцвиплатах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні з 2022 року запрацює Єдиний соціальний реєстр, що допоможе заощадити на соціальних виплатах близько 10 мільярдів гривень.

Чиновник зазначив, що заощадити кошти вийде завдяки об’єднанню десятків не пов’язаних між собою реєстрів та інформаційних систем соціальної сфери. У ЄСР (Єдиний соціальний реєстр) увійдуть абсолютно всі види соціальних виплат в Україні, серед яких пенсії, субсидії, виплати малозабезпеченим верствам суспільства, виплати по безробіттю тощо. Крім цього до реєстру увійдуть ще й 125 адміністративних послуг соціального характеру.

Вперше в Україні буде запущена зручна й позбавлена ​​корупції система єдиного соціального вікна, що вкрай важливо для кожного українця. Шмигаль привів також цифри, представив попередні підрахунки аналітиків.

Таким чином, за допомогою ЄСР за рік можна заощадити близько 10 мільярдів гривень.

Гроші, отримані через підвищення адресності та ліквідації зловживань, уряд планує направити тим, хто дійсно їх потребує. Раніше ми повідомляли про зменшення сум соціальних виплат на 10-12%.

У зв’язку з цим скоротиться і кількість одержувачів субсидій. Також ми писали про те, що в Україні планується підвищення пенсійних виплат.

Джерело:
До списку новин