загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Полтава та довкола: що варто побачити на батьківщині галушок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Краєзнавчий музей у Полтаві / Фото з урядового сайту Полтави https://travel.24tv.ua/poltava-dovkola-shho-varto-pobachiti-batkivshhini-novini-poltavi_n1746263 https://travel.24tv.ua/poltava-dovkola-shho-varto-pobachiti-batkivshhini-novini-poltavi_n1746263 https://travel.24tv.ua/poltava-dovkola-shho-varto-pobachiti-batkivshhini-novini-poltavi_n1746263 https://travel.24tv.ua/poltava-dovkola-shho-varto-pobachiti-batkivshhini-novini-poltavi_n1746263

Колиска української мови, Батьківщина Котляревського та галушок – так характеризують Полтаву люди, які тут ніколи не були. Сьогодні, 23 вересня, святкують день міста. Тому редакція Travel24 підготувала добірку 5 цікавих локацій на Полтавщині, які варто відвідати кожному.

Ці місцини стосуються не тільки обласного центру, але й відомих локацій навколо. До речі, тут варто не тільки дивитися, а ще й смакувати!

Краєзнавчий музей

Ні, це не найнудніше місце у Полтаві. Навіть навпаки! Тут є скелет одного з найбільших мамонтів, а будівля раніше була земською управою. Неймовірний фасад Краєзнавчого музею побудували у 1908 році. Проєкт споруди у стилі українського модерну розробив художник та архітектор Василь Кричевський.

Озеро в Диканьці

Диканька

Ця місцина відома за творами Миколи Гоголя. Проте шукати саме той хутір не радимо – краще поїхати до Кочубеївських дубів та насолодитися національним парком навколо. Ймовірно саме ці природні красоти надихнули письменника описати їх у своїх творах. 

Опішня

До столиці гончарства Опішня – головний осередок сучасного українського гончарства. Він розташований поруч з Диканькою. Тут можна й сувенірів прикупити можна й зробити їх власноруч в одній з гончарних майстерень. 

Миргород

Водний курорт Миргород з давніх-давен відомий мінеральними цілющими водами. Вони мають унікальний хімічний склад хлоридно-натрієвий. Вода має приємний освіжаючий смак і рекомендується при хронічних гастритах, захворюваннях печінки, цукровому діабеті. 

Українські піраміди в Березневій Рудці. Село неподалік Пирятина більшості туристів відоме тим, що тут знаходиться одна з кількох пірамід, збудованих на Полтавщині. І їх точно варто побачити! Піраміда-усипальниця Закревських на Полтавщині.

 

Джерело:
До списку новин