загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Одещині популяризують гастротуризм через приготування бессарабської плацинди

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

На Одещині в межах екокультурного туристичного маршруту «Тарутинський степ» популяризують технологію приготування бессарабської плацинди долини Фрумушика. Про це кореспондентові Укрінформу під час престуру розповіла координатор проєкту «Створення та смарт-розбудова екокультурного туристичного маршруту «Тарутинський степ» на засадах сталого розвиту» Валерія Бондаренко.

«У межах проєкту «Створення та смарт-розбудова екокультурного туристичного маршруту «Тарутинський степ» на засадах сталого розвиту», що підтримується Українським культурним фондом, наші експерти дослідили культурну і гастрономічну спадщину Бородинської і Петропавлівської територіальних громад Одещини.

Вдалося виявити понад 30 потенційних елементів нематеріальної культурної спадщини, один із найяскравіших серед яких – це технологія приготування бессарабської плацинди долини Фрумушика», – зазначила Бондаренко.

За її словами, у межах долини річки Фрумушика дослідили традиції приготування плацинди серед п’яти носіїв. Всю інформацію зібрали, систематизували і подали місцеву плацинду на отримання статусу нематеріальної культурної спадщини України. Як розповіла господиня Ольга Робу, плацинда – це традиційна бессарабська страва, яку місцеві жителі часто готують.

Для її приготування потрібно замісити тісто із 200 грамів борошна вищого сорту, 100 грамів теплої води та одного яйця. Його залишають на 10 хвилин, а потім розкачують у невеликі кола, які змащують олією, та чекають ще 10 хвилин. Після цього тісто розтягують руками, щоб воно було дуже тонким.

У центр тіста накладають начинку – традиційно з бринзи, але можна також із дрібно порізаної сирої картоплі та злегка підсмаженої капусти. Краї підтягують до центру та заліплюють. Плацинду смажать на сковорідці в олії.

Готову страву подають, складаючи три плацинди одна на одну, та розрізають начетверо. Фото: Ірина Чириця/Укрінформ

Джерело:
До списку новин