загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 способів, які допоможуть відрізнити порошкове молоко від натурального

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато недобросовісних виробників підробляють молоко. Таким чином вони збільшують обсяг продажу та економлять на виробництві.

Однак такий продукт може зашкодити здоров'ю. Розповідаємо про 5 способів, які допоможуть відрізнити порошкове молоко від натурального.

У прозору склянку налийте невелику кількість молока. При перемішуванні справжнє молоко залишається слідами на стінках. Якщо налити трохи молока в склянку з водою, справжнє молоко опуститься на дно, а підробка розчиниться у воді.

Залишіть склянку з молоком за кімнатної температури. Підроблений продукт за смаком віддаватиме гіркотою. А ось справжнє молоко стане кислим молоком, яке за смаком буде кислим.

Нанесіть краплю молока собі на ніготь. Хороше молоко не одразу розтечеться.

У молоко додайте краплю йоду. Порошкове молоко змінить колір на синій, а ось справжнє трохи пожовкне.

Джерело:
До списку новин