загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ентоні Хопкінс: «Правда в тому, що ти не для всіх і не всі для тебе»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

“Найцінніше, що у тебе є — це твій час і енергія, так як обидві ці субстанції обмежені. Коли ти усвідомлюєш це, ти починаєш розуміти, чому ти такий стривожений, проводячи час з людьми, які крадуть твою енергію…».

Один з найбільш шанованих акторів Голлівуду, один з улюблених акторів британської королеви, неймовірно харизматичний Ентоні Хопкінс. Йому за 80, але він як і раніше закохує в себе. Хопкінсу вже давно не потрібно нічого доводити. Він цього, власне, і не робить, просто ділиться своєю життєвою мудрістю. І його слова завжди відгукуються…

“Найцінніше, що у тебе є — це твій час і енергія, так як обидві ці субстанції обмежені. Коли ти усвідомлюєш це, ти починаєш розуміти, чому ти такий стривожений, проводячи час з людьми, які крадуть твою енергію. Коли ти почнеш боротися за радісне, цікаве життя, не всі будуть готові йти за тобою.

Це означає, що потрібно відпустити людей, які не готові супроводжувати тебе. Правда в тому, що ти не для всіх і не всі для тебе. Відпусти людей, які не готові любити тебе. Це найскладніше і найважливіше, що тобі доведеться зробити в житті. Перестань вести важкі розмови з людьми, які не хочуть змінюватися.

Перестань водитися з людьми, які не цікавляться твоєю присутністю. Я знаю, що твій інстинкт – зробити все можливе, щоб отримати визнання оточуючих, але це порив, який краде твій час, енергію, психічне і фізичне здоров’я. Є люди, яких не повинно бути в твоєму житті.

Зроби своє життя безпечним притулком, в яке ти пускаєш тільки «сумісних» людей.

Ти не несеш відповідальності за те, щоб переконати людей стати краще. Не твоя робота – існувати для людей і віддавати їм своє життя.

Єдине твоє зобов’язання – усвідомити, що ти — господар своєї долі. Ти заслуговуєш справжньої дружби, прихильності і повноцінної любові».

До списку новин