загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Допомогли через рік. Центр зайнятості нарешті виплатив компенсації підприємцям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Львівщині допомогу з часткового безробіття за 2020 рік отримали майже 800 роботодавців і ФОПів. Львівський обласний центр зайнятості отримав 109 мільйонів гривень на виплату допомоги з часткового безробіття, яку оформляли ще минулого року. Кошти уже перераховані на рахунки 778 роботодавців і фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості, передає "Еспресо.Захід".

Загалом на Львівщині торік документи на отримання допомоги з часткового безробіття подали 16,5 тис. працедавців і фізичних осіб-підприємців, які змушені були призупиняти роботу через карантин.

Однак коштів на усіх не вистачило. Тож майже вісім сотень аплікантів отримали обіцяну урядом допомогу з часткового безробіття лише на початку листопада 2021 року!

За словами директора ЛОЦЗ Василя Бариляка, найбільша заборгованість виникла перед фірмами, компаніями, а також фізичними особами-підприємцями, що ведуть діяльність у Львові та Трускавці.

У Львові заборгованість перед 342 суб'єктами господарювання перевищила 48 млн грн. Трохи менша заборгованість у Трускавці - 43,5 млн грн перед 159 підприємствами.

До списку новин