загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вживання грибів зменшує ймовірність розвитку тяжкої хвороби

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гриби потрапили у заголовки газет через їх численні переваги для здоров’я. Вони не лише знижують ризик розвитку раку і передчасної смерті, але й, як показує нове дослідження, проведене Медичним коледжем штату Пенсільванія.

Ці суперпродукти можуть принести користь психічному здоров’ю людини, інформує Ukr.Media.

Дослідники зі штату Пенсільванія використовували дані про дієту та психічне здоров’я, зібрані більш ніж у 24 000 дорослих американців у період з 2005 по 2016 рік.

Вони виявили, що люди, які їли гриби, мали нижчі шанси на депресію. За словами дослідників, гриби містять ерготіонеїн, антиоксидант, який може захистити від пошкодження клітин і тканин в організмі.

Дослідження показали, що антиоксиданти допомагають запобігти ряду психічних захворювань, таких як шизофренія, біполярний розлад і депресія. 

Джерело:
До списку новин