загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зорепад над Києвом: назвали дати «піку»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

У ніч із 17 на 18 листопада очікується пік найгарнішого астрономічного явища листопада — метеорного потоку Леоніди. Саме у цей період припадає пік зорепаду у 2021 році, який на жаль, цього року буде мало помітним, бо повний Місяць перешкодить спостереженням.

Метеори Леонід, названі на честь сузір’я Лев (Leon), яскраві та швидкі, їхня швидкість досягає 71 км/сек. Щоб їх успішно спостерігати, бажані максимально безхмарне небо і відсутність місячного підсвічування.

Метеорний потік активний із 6 по 30 листопада. Про це повідомляє інтернет-журнал Всесвіт. Леоніди народжені залишками комети 55P/Темпеля–Туттля, що кожні 33 роки наближається до Сонця, та відрізняються швидкими метеорами білого кольору. Інтенсивність потоку змінюється рік у рік, але кожні 33 роки потік посилюється і виливається на Землю у вигляді зоряних дощів, зіркових злив або навіть штормів, які спостерігалися у 1833, 1866, 1966, 1999 та 2001 роках.

Метеори завжди вражають людей. Гравюра 55 років тому, 1966 року, під час метеорного шторму із сузір’я Лева земляни спостерігали 10 000 (!) метеорів за годину, це 2 чи 3 метеори за секунду. Такий шторм може повторитися лише в 2099 році. А поки що, до 2030 року, прогнозуються піки активності близько 15-20 метеорів на годину.

Нагадаємо, 13 та 14 серпня жителі Києва та всієї України мали змогу спостерігати за потоком Персеїди.

До списку новин