загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лучанка понад 20 років створює кросворди та сканворди

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Лучанка Надія Зозуля складає кросворди та сканворди на різні тематики. За понад 20 років встигла створити понад 350 таких ігор. Про своє захоплення жінка розповіла Суспільному.

Як розповіла Надія, перший кросворд жінка склала у 1980 році. "Вклала багато душі в оформлення, але мені відмовили у друці. Повернулася до кросвордів наприкінці 90-х, тоді не було роботи", – розповіла Надія Зозуля.

Надія Зозуля для того, щоб скласти кросворд багато читаєСуспільне Волинь Надія Олександрівна каже: щоб створити різнотематичний кросворд їй достатньо пів години, над тематичними працює довше.

Щоб скласти кросворд доводиться багато читати. "Спершу визначаю тематику, підбираю і групую слова за кількістю букв. Наступний крок – обираю базове слово, від якого будую кросворд. Це уже напрацьований алгоритм дій", – розповідала лучанка. Додає: форма її кросвордів різноманітна – прямокутна і заокруглена, були у вигляді ялинки. 

До 150-літнього ювілею Лесі Українки Надія Зозуля видала збірку "Українка у клітинках". Жінка каже: видати збірку накладом 100 примірників допомогла донька Світлана. "У збірці – 14 кросвордів, присвячених письменниці", – розповіла Надія Зозуля.

Джерело:
До списку новин