загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Однією фразою можна перетворити свою дружину в королеву

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чоловіка іноді важко зрозуміти. Але ось один чоловік підняв самооцінку дружини. Вони приїхали на море. Вже добре за сорок їм було.. І дружина розповніла, змінилася, звичайно, з юності.

Але особливо не переживала; інших турбот повно. Діти, робота, кредити… І чоловік теж весь у роботі та в турботах. Він мовчазний був, почуття свої висловлював двічі на рік: дарував квіти та подарунок на день народження дружини та на Новий рік.

Звичайна сім’я. Звичайні не дуже молоді люди. І ось на море приїхали. Дружина занурилася і присіла на шезлонг. Сидить і їсть пиріжок. Проста повненька жінка сорока восьми років у суцільному купальнику з квіточками та в панамі. І чоловік сказав їй раптом ревниво та захоплено: «Весь пляж на тебе дивиться!».

Насправді він один тільки і дивився. Захоплено та ревниво. Як тридцять років тому. Всі були зайняті своїми справами; засмагали і купалися. Розмовляли і купували варену кукурудзу. Але це не важливо. Чоловік щиро сказав те, що бачив: “Весь пляж на тебе дивиться!”. З ревнивою гордістю власника cкарбу…

Це тому, що він любить. Ось що дружина зрозуміла. Любить, як і раніше, і бачить, як і раніше, от і все. І навіть вона накинула витончене блакитне парео, щоб не так дивилися. Все ж таки заміжня вона.

І блискуча краса належить чоловікові. Ось і вся історія. І вони потім пішли з пляжу, обійнявшись. Чоловік міцно обіймав дружину за плечі. А вона йшла ходою королеви, у блакитному парео та у рожевих капцях.

І дійсно всі на неї дивилися. Вона стала красунею. Просто інші побачили те, що бачив чоловік.

© Ганна Кір’янова

До списку новин