загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

“За вислугу років” можуть претендувати деякі категорії пенсіонерів в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

На збільшення щомісячних виплат, а саме надбавку “за вислугу років”, можуть претендувати деякі категорії пенсіонерів в Україні. Хто має таке право, як отримати більше, пише спеціалізоване видання “Бюджетник”.

Надбавка за вислугу років надається зокрема: бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Надбавка за вислугу років є однією зі складових заробітної плати і обов’язковою виплатою. Її розмір залежить від стажу на тій чи іншій посаді і встановлюється на підставі відповідних нормативно-правових документів.

Кому і скільки можуть призначити надбавки Державним службовцям – 3% за кожен рік служби (але не більше 50% окладу). Педагогічним працівникам та науково-педагогічним працівникам, перелік яких можна подивитися тут – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%.

Медичним працівникам та фармацевтичним працівникам, які водять до переліку – дивитися тут – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%. Бібліотекарям, працівникам культури (театру, будинків культури, музеїв), фізичної культури і спорту – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%.

Працівникам соціального захисту населення, які входять до переліку тут – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%.

Оскільки доплата за вислугу років є обов’язковою виплатою працівникам бюджетної сфери, то її невиплата буде порушенням трудового законодавства, за яке роботодавець нестиме адміністративну відповідальність.

Чи можна отримувати пенсію і при цьому працювати У Пенсійному фонді уточнили, що пенсії за вислугу років призначаються тільки після виходу з роботи, яка дає право на цю пенсію.

Джерело:
До списку новин