загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зігмунд Фрейд: 18 підказок, як прибрати тривогу і краще зрозуміти себе

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зігмунд Фрейд обезсмертив своє ім’я, підібравши ключі до несвідомого. Він зрозумів, у чому полягає драма людської душі і що потрібне для її зцілення.

Пропонуємо вам 18 підказок Фрейда, які спрямують на вірний шлях, допоможуть прибрати почуття тривоги та краще зрозуміти себе.

Таємниця людської душі полягає у психічних драмах дитинства. Докопайтеся до цих драм і зцілення прийде.

Єдина людина, з якою ви повинні порівнювати себе, — це ви в минулому. І єдина людина, краща за яку ви маєте бути — це ви зараз. Ти не перестаєш шукати сили та впевненість зовні, а шукати слід у собі. Вони там завжди були. Безперечно, проблема тривоги є основною точкою багатьох найважливіших питань; вирішення загадки тривоги проллє потік світла протягом усього психічного життя людини. Невроз – це нездатність переносити невизначеність.

У любовних відносинах не можна щадити одне одного, оскільки це може призвести лише відчуження. Якщо є труднощі, їх треба долати.

На жаль, пригнічені емоції не вмирають. Їх змусили замовкнути. І вони зсередини продовжують впливати на людину. Нічого не буває випадкового, все має першопричину.

У певному сенсі те, що ми називаємо щастям, трапляється в результаті (переважно непередбачуваного) задоволення тривалий час стримуваних потреб.

Людина, яка була безперечним улюбленцем своєї матері, через все своє життя проносить почуття переможця та впевненості в успіху, які нерідко призводять до дійсного успіху.

Сновидіння ніколи не займається дрібницями; ми не допускаємо, щоб незначне турбувало нас уві сні.

Зовні безневинні сновидіння виявляються нешкідливими, якщо зайнятися їх тлумаченням; якщо можна так висловитися, вони завжди мають «камінь за пазухою».

Депресія – це заморожений страх. Долі, яка може дарувати заміну втраченої можливості задоволення, лікування дається простіше, ніж лікарю. Яким сміливим і самовпевненим стає той, хто знаходить переконаність, що його люблять.

Люди вважають дійсність незадовільною і тому живуть у світі фантазій, уявляючи собі виконання своїх бажань. Сильна особистість втілює ці бажання в реальність.

Слабка так і живе в цьому своєму світі та її фантазії втілюються у симптоми різних хвороб. Бути абсолютно чесним із самим собою – гарна вправа.

До зайнятої людини рідко ходять у гості нероби — до киплячого горщика мухи не летять. Тільки втілення у життя мрії дитинства може принести щастя.

До списку новин