загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майбутніх пенсіонерів навчали користуватися сервісом «Автоматичне призначення пенсії»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

Під час занять в «Школі майбутнього пенсіонера» фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області навчали громадян як скористатися сервісом вебпорталу Пенсійного фонду України «Автоматичне призначення пенсії».

Майбутніх пенсіонерів навчали користуватися сервісом «Автоматичне призначення пенсії» Пенсійники роз’яснили мешканцям міст Житомира, Коростеня та Чуднова, що даний сервіс дозволяє призначити пенсію автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних у Пенсійному фонді даних, завчасно поданих громадянами.

Майбутніх пенсіонерів навчали користуватися сервісом «Автоматичне призначення пенсії»призначення пенсії інформацію заздалегідь – без будь-яких часових обмежень.

Підставою для автоматичного призначення пенсії є подання особою через вебпортал анкети-заяви та згоди на застосування такого механізму, засвідченого персональним кваліфікованим електронним підписом. Довідково: у поточному році сервісом вебпорталу Пенсійного фонду України «Автоматичне призначення пенсії» скористалося понад 13 тис. жителів Житомирщини.

До списку новин