загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Два рази в житті кожної людини настає перехідний вік …

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Одного разу я запитала у одного мудрого чоловіка:

Чому наші близькі в старості стають такими нестерпними? Адже саме вони вміють робити нам найболючіше, вони знають всі наші больові точки і б’ють по них прицільно. Іноді з особливою точністю і ще спостерігають із задоволенням, як нам від цього погано.

І ось ця мудра людина мені сказала: Знаєш, два рази в житті людини настає перехідний вік і людина стає нестерпною для близьких. Мабуть для того, щоб полегшити розставання і догляд.

В юності підлітки стають нестерпні перед тим, як піти і почати самостійне життя. Вони так доводять своїх батьків, що ті вже раді тому, що вони підуть і почнуть жити окремо. Всі тонкі зв’язки рвуться і з дитиною вже не боляче розлучатися.

Те ж саме відбувається в старості. Так природа готує нас до останнього прощання. Чим нестерпнішою стає рідна людина в останні роки життя, тим легше прощання, тому що теж рвуться всі тонкі зв’язки ще за життя, залишається тільки борг, а ніжність зникає.

Гірше тим, хто і в першому, і в другому випадку зберігає ніжність відносин. Іноді ця ніжність ламає життя.

Автор: Юлія Ауг

До списку новин