загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мудра бабуся перед весіллям внучки дала їй ось таку настанову…

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо ваше сімейне життя тріщить по швах, діти не слухаються, а власний кіт ігнорує – значить, прийшла пора звернутися до мудрих бабусиних порад. Ось які настанови дала мені бабуся перед весіллям.

Як показав час, вони допомогли мені пережити всі кризи шлюбу, уникнути руйнівних конфліктних ситуацій, зберегти любов і виховати прекрасних дітей.

Бабусині поради:

Не розмовляй зі своїм чоловіком при дітях. В іншому випадку вони перестануть поважати тебе і не будуть рахуватися з авторитетом батька. В результаті – неповага і непослух.

Чоловіки охочіше допомагають, чим виконують накази. Просто зроби так, щоб чоловік сам захотів зробити те, що ти хочеш.

Найбільша цінність – мир у родині. Бережи його, умій прощати і миритися першою.

Не роби прибирання, якщо у тебе поганий настрій. Перебуваючи у розладі з собою, ти тільки більше бруду розведеш. Не лінуйся вчитися новому.

Розумні і виховані діти можуть бути тільки у освіченої матері.

У розумних дітей буде гідне майбутнє і вдале сімейне життя. Не ревнуй, щоб не зруйнувати сім’ю. Якщо чоловік любить і поважає свою дружину, то він ніколи не стане зраджувати. Зроби так, щоб чоловік тебе поважав і любив! Завжди готуй смачну їжу і красиво оформляй блюдо.

Пам’ятай про те, що чоловік не скотина, щоб їсти місиво.

Повага – головне в сім’ї. Якщо буде повага, то буде і любов.

Ці прості поради допоможуть вам зберегти сім’ю і гідно вийти з будь-яких життєвих ситуацій. Розповідайте всім-всім-всім!

До списку новин