загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Раджу нікому не робити ці 3 речі після 50-ти!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Доброго дня! Я хочу поділитися трьома речами, від яких я відмовилася після 50! Раджу вам також відмовитися від них. Сьогодні мені виповнилося 60.

Я дійшла до цього рішення самостійно, і тепер, хочу поділитися з вами, щоб ви не повторювали моїх помилок. Я не сиджу на дієтах Після 50 років наші організми переживають важкий стрес – серйозний гормональний збій. У чоловіків перестає вироблятися тестостерон, а у жінок естроген і прогестерон.

Як наслідок після такого стресу, наше тіло набирає 5 кілограмів. Це вважається нормою і ні на що не впливає.

До свого ювілею я намагалася правильно харчувати. Відмовляла собі в солодкому, мучному і смаженому. В результаті, я не набрала ваги після 50 років.

Біль того, після 50 років дієти бездієві. Наш організм не може вже скинути вагу і кардинально змінитися, адже обмін речовин і процес травлення надто повільні для таких експериментів. Я не фарбую волосся. Я ходжу сива Я зробила собі стрижку каре і з легкістю ношу сиве волосся.

Не розумію, навіщо жінки самі себе обманюють і намагаються зафарбувати сивину. Особливо, в яскравий колір (руду, брюнетку і так далі).

Я доглядаю за своїм волоссям і за своєю шкірою, але я не намагаюся вдати, що проблем з ними нема і що роки не взяли своє. Я вважаю, що в кожному віці краса особлива, унікальна. Я не звертаю увагу на думку оточення Я довго до цього йшла, але все ж дійшла.

Дехто все життя не може позбутися страху перед думкою інших людей. А я все ж змогла. Мій досвід, моє життя, мої захоплення, моя зовнішність – це все моє. Я надто довго слухала про що говорять люди.

Досить! Тепер я можу дозволити собі не звертати ні на кого уваги. Все дуже просто: життя з кожним роком летить все швидше. Дуже мало часу нам відведено на важливі речі, нема чого тоді тратити їх на щось непотрібне. Наше тіло старіє – це нормально. Не потрібно соромитися природних процесів, їх ніхто не омине.

Час прийняти себе! Час полюбити себе! Час жити для себе!

До списку новин