загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«У мене немає часу, щоб ненавидіти …» – Аль Пачіно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Аль Пачіно блискуче перевтілювався і в безжального мафіозі, і в чесного поліцейського, і в недотепу-грабіжника, і навіть в самого Диявола. Він здатний зворушити глядачів до сліз і розсмішити до гикавки.

Здається, для нього немає нічого неможливого! Актор ніколи не був одружений, але у нього троє дітей, народжених поза шлюбом. Він каже: «Народження дітей – це найкраще, що зі мною сталося».

А ще він продовжує працювати і зізнається, що не відчуває свого віку: «Я абсолютно не думаю про вік. Це тільки цифра ».

Ось ще кілька цитат актора, висновків, які він зробив, проживши довге і насичене життя … «Навіщо мені інші? Я не хочу бути вагоном, в який входять і виходять. Мені потрібен один пасажир … з яким я доїду до кінцевої ».

Дивно влаштований цей світ: ті чоловіки, хто рано одружився і прожив зі своєю дружиною під одним дахом багато років, виростив синів і посадив не одне дерево, в 40-50 років раптом відчувають брак життєвих фарб. Це критичний вік, коли багато хто йде з сім’ї за новими відчуттями. Ті ж чоловіки, у яких одні відносини змінювали інші, прагнуть до стабільності. А може, це лише мрія – знайти, нарешті, жінку, яка втілить в собі все те, чого хоче сильна стать?

«Мені не потрібна гарна дружина, за гроші я можу подарувати їй будь-яку зовнішність. Мені не потрібна багата. У мене і так все є. Мені не потрібна ласкава. Майже всі жінки стають такими заради моїх грошей, а тих, хто не стає, я можу завоювати. Мені потрібна порядна дружина. Вірність і хорошу репутацію мені не купити ні за які гроші світу ».

Вірними не народжуються, ними стають. Вірністю відповідають на справжню любов, на довіру, на ніжність. Є тільки один спосіб знайти віддану людину: бути її гідним.

«Гордість і зарозумілість – слуги диявола. Якщо ти не зможеш керувати ними, вони почнуть керувати тобою ». Про старість … «Коли тобі вже за 60, бачиш, що мчиш по якомусь тунелю без зворотного квитка і починаєш розрізняти далеко гору, яка і буде твоєю останньою зупинкою. Але поки я не доїхав, мені хочеться продовжувати робити те, що я роблю ».

І ще вислів: «Фізично вже важкувато, але емоційно я в повному порядку». Багато людей до старості стають м’якші характером, більше іронізують над собою. Ну а що ще залишається робити, якщо час назад не повернути? І, як сказала одна французька актриса: «Краще бути старим, ніж мертвим».

"Вчинок завжди важливіше слів. Людина здатна кричати дві години – і допомогти … або два роки сюсюкати – і зрадити ».

Хороша порада дівчатам, які легко вірять обіцянкам хорошого життя і намагаються закрити очі на недоліки свого коханого. Але життя – не казка. Тут працює інший принцип: хочеш добре жити – для цього потрібно працювати. «Нікому ніколи нічого не пояснюйте – кожен все одно зрозуміє так, як йому вигідно».

А навіщо, власне, ви повинні виправдовуватися перед кимось за своє життя? Це ваша доля, сукупність прийнятих вами рішень, вірних і не дуже, своєчасних і абсолютно безглуздих. Зробіть висновки, проведіть роботу над помилками в своїй голові і живіть далі. «Не говори, якщо це не змінює тишу на краще» – радять мудрі китайські філософи. Якщо ви відкрили рот, то похваліть когось, зробіть добру справу. А все інше в обговореннях не потребує.

«У мене немає часу, щоб ненавидіти тих, хто ненавидить мене. Тому що я дуже зайнятий тими, хто любить мене ».

Людина досвідчена, мудра вміє розставляти пріоритети. Навіщо витрачати час, енергію, сили і думки на тих, хто їх не гідний? Чим менше в вас злості, тим менше навколишні можуть вами маніпулювати.

До списку новин