загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Стрічка за стрічкою". Волонтерки зі Слов'янська на власному подвір’ї плетуть маскувальні сітки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Жителька Слов’янська Валентина Бережна сплела за рік пів сотні маскувальних сіток. Плете їх щодня для українських бійців. Волонтерка розповіла Суспільному, як облаштувала майстерню на власному подвір’ї та працює з двома колегами. За словами Валентини, із колегою Людмилою, у майстерні вони працюють щодня.

Роблять сітки, якими армійці маскують техніку та бліндажі. Роботу Слов’янських волонтерок на передовій впізнають за назвою "Стрічка за стрічкою" та орнаментом. На стандартну сітку площею в 32 квадратних метри у волонтерок йде тиждень часу та 10 кілограмів тканини. "Тканини купуємо у секонд-хенді. Нам надсилають люди, які не байдужі до того, що відбувається у країні... А основу замовляємо у Харкові", — говорить Валентина. 

Плетуть сітки волонтерки з листопада 2014-го року. Валентина, згадує, починали у місцевій бібліотеці. Продовжують справу у домашній майстерні. "Тут — по-домашньому. Ми плетемо та віддаємо військовим. Бо знаєте, що таке щастя? Це коли у 2014-му році ти повертаєшся до свого будинку. Це дуже велика подяка військовим, бо єдині, на кого можна зараз сподіватись, це на них. І ми це робитимемо доти, доки все це триватиме", — розповіла Валентина.

За останній рік волонтерки передали на передову 50 сіток.

Джерело:
До списку новин