загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З 9 грудня невакцинованих від COVID-19 держслужбовців і соцпрацівників відсторонятимуть від роботи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До таких кроків вдаватимуться на підставі наказу Міністерства охорони здоров’я України. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я України, передає Еспресо.Захід.

З 9 грудня 2021 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров'я, яким розширено перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19. Так, відповідно до наказу, крім освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, обов’язковій вакцинації проти коронавірусу на період дії карантину підлягають співробітники: - підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, - установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів, - підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Працівники зазначених установ, які на 9 грудня не мали документа про щеплення принаймні однією дозою антиковідної вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від COVID-19 або довідки про протипоказання до щеплення, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Нагадаємо, з 8 листопада невакцинованих працівників Львівського медуніверситету відсторонять від роботи. Ректор Львівського медуніверситету ім. Данила Галицького підписав наказ про відсторонення від професійних обов'язків працівників вишу, які не мають щеплення проти COVID-19.

До кінця року на Львівщині планують вакцинувати не менш як 60% дорослого населення.

До списку новин