загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Папа Римський помолився за мир в Україні на Різдво

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Папа Римський Франциск закликав подолати ситуацію на сході України шляхом міжнародного діалогу. Він під час недільної молитви на майдані Святого Петра помолився за мир і закликав до молитви іноземні держави.

"Бажаю, щоб у своїх молитвах ви згадали дорогу Україну, усі її Церкви, релігійні громади та весь народ. Напруга навколо неї має бути розв'язана не за допомогою зброї, а за допомогою серйозного міжнародного діалогу", - сказав понтифік.

Папа Римський зазначив, що цього року було виготовлено більше зброї, ніж минулого. За його словами, ця статистика його турбує. "Зброя – це не вихід. Нехай це Різдво Господнє принесе Україні мир", - наголосив його Святість.

Раніше ми писали, що найближчим часом Україну може завітати Папа Римський. Також ми розповідали, що у Ватикані вперше призначили жінку на другу найважливішу посаду.

Джерело:
До списку новин