загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Небезпечні» породи: яких собак у Луцьку більше не можна тримати без страховки і що ще змінилося

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У листопаді цього року Кабінет міністрів України затвердив список "небезпечних" порід собак. Власників собак цих порід зобов'язали вигулювати їх із повідцем, намордником, а також укладати договори про страхування відповідальності за шкоду, яку вони можуть заподіяти.

До переліку увійшли близько 100 порід, серед яких бульдог, вівчарка, доберман, ротвейлер, акіта-іну, бріард, бульмастиф, бультер'єр, вельштер'єр та інші. Також "небезпечними" вважають метисів усіх порід. У постанові йдеться, що власники порід собак, які уряд визнав "небезпечними", зобов'язані укласти договір обов'язкового страхування або відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам або їхньому майну.

Олександр Ванюрський у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost розповів, що вже уклав договір про страхування свого улюбленця. Для цього, розповідає, власник повинен взяти паспорт, ідентифікаційний код та ветпаспорт собаки. «Небезпечні» породи: яких собак у Луцьку більше не можна тримати без страховки і що ще змінилося 30 листопад, 15:18 «Небезпечні» породи: яких собак у Луцьку більше не можна тримати без страховки і що ще змінилося У листопаді цього року Кабінет міністрів України затвердив список "небезпечних" порід собак.

Власників собак цих порід зобов'язали вигулювати їх із повідцем, намордником, а також укладати договори про страхування відповідальності за шкоду, яку вони можуть заподіяти. До переліку увійшли близько 100 порід, серед яких бульдог, вівчарка, доберман, ротвейлер, акіта-іну, бріард, бульмастиф, бультер'єр, вельштер'єр та інші.

Також "небезпечними" вважають метисів усіх порід. У постанові йдеться, що власники порід собак, які уряд визнав "небезпечними", зобов'язані укласти договір обов'язкового страхування або відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам або їхньому майну.

Джерело:
До списку новин