загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Представники Західної України вибороли половину номінацій головної туристичної премії країни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Результати конкурсу лише підтвердили потенціал регіону та бажання людей їхати сюди на відпочинок.

У шести номінаціях перемогли представники туристичного бізнесу, у ще одній – авіакомпанія, що базується на львівському летовищі, свідчать результати UkraineTourismAwards2021, інформує "Еспресо.Захід".

Як уже зазначалось, Львівщину серед переможців представили: Найкращий природний парк Національний природний парк – "Сколівські Бескиди"; Найкращий туроператор – Відвідай; Найкращий заміський комплекс – Вежа Ведмежа; Відкриття року у готельній сфері – KYIVSKA RUSS RESORT MEDICAL&SPA.

Також переможцем у номінації "Амбасадор #МАНДРУЙУКРАЇНОЮ" стала мережа готелів Premier, до якої, зокрема, входить і готель "Дністер" у Львові.

"Серцем авіапростору" було визнано авіакомпанію SKYUP, яка вже декілька років базується в аеропорту "Львів", а в новому сезоні планує виконувати зі Львова більше 20 рейсів.

І у номінації "Регіональний прорив року" перемогу здобув етнопарк "Ладомирія" з Рівненщини. Нагадаємо, Західна Україна була представлена фактично в усіх 14 номінаціях премії і була серед лідерів за кількістю претендентів.

До списку новин