загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Частині пенсіонерів виплатили забагато пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні частина пенсіонерів не повідомляє про своє працевлаштування та отримує зайві виплати. Після звірки їм доведеться повернути частину сум до бюджету. Так, згідно з законом, українці на заслуженому відпочинку, які знайшли роботу, втрачають право на частину надбавок.

Йдеться про: їм не можуть перераховувати пенсію через підвищення прожиткового мінімуму; їм не можуть перераховувати розмір надбавки за стаж більший за норму; вони не можуть отримувати надбавку у 150 грн у разі, якщо утримують члена сім'ї віком до 18 років.

А в деяких випадках після працевлаштування українці втрачають право на пенсію. "Після працевлаштування отримувача пенсії за вислугу років, якщо він працевлаштований за спеціальністю, яка дає право на отримання такого виду пенсії, виплата йому пенсії повинна взагалі припинитися", – зазначають у виданні.

За законом, якщо українець отримує пенсію та знайшов роботу, він протягом 10 днів має повідомити про це Пенсійний фонд. Якщо цього не зробити, чиновники зможуть виявити цей факт із запізненням: після першого ж звіряння у реєстрах.

Тоді, згідно з законом, Пенсійний фонд вимагатиме повернути ту частину пенсії, яка нарахована помилково. І якщо українець відмовиться повертати гроші до бюджету, чиновники мають право подати на нього до суду та вже в судовому порядку стягнути заборгованість.

Джерело:
До списку новин