загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міністерство цифрової трансформації запустило у додатку «Дія» сповіщення про випадки перевірки кредитної історії.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство цифрової трансформації запустило у додатку «Дія» сповіщення про випадки перевірки кредитної історії. Про це йдеться у повідомленні відомства. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

«Перевірка кредитної історії – обов’язкова при оформленні кредиту. Тепер, якщо хтось перевірятиме вашу історію або візьме кредит, ви отримаєте push-сповіщення», – йдеться у повідомленні.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, що якщо хтось перевірятиме кредитну історію користувача «Дії», або на нього взяли новий кредит, який користувач не відкривав, то можна буде одразу із застосунку перейти за посиланням, щоб з’ясувати деталі та подати скаргу.

До списку новин