загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

За паспорт тепер платитимемо більше. Вартість оформлення документів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 січня 2022 року Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів.

Про це повідомляють в МВС України, передає "Еспресо.Захід".

Зросте вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та закордонного паспорта. Виготовлення паспорта коштуватиме 372 гривень в термін виготовлення до 20 робочих днів та 498 – до 10 робочих днів.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон коштуватиме – 733 гривень – до 20 робочих днів та 1085– в термін виготовлення до семи робочих днів. 

Громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2021, але заяву для оформлення документів ще не подавали, оплачуватимуть за нинішніми тарифами.

До списку новин