загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кому в Україні зарахують подвійний стаж до пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Про пенсійне забезпечення", окремі пенсіонери мають право на зарахування подвійного страхового стажу.

Про це повідомляє ТСН.

Так, право на подвійний стаж мають такі категорії пенсоінерів: протичумних та лепрозорних закладах охорони здоров’я; психіатричних закладах охорони здоров’я; відділеннях та установах, де лікуються особи, заражені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) чи хворі на СНІД; інфекційних установах реанімаційних відділень закладів охорони здоров’я.

Тобто, якщо пенсіонер працював у вищезгаданих закладах до 1 січня 2004 року (коли було введено в дію Закон України “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”), у подвійному розмірі враховується період його роботи на посаді та страховий стаж.

А після 1 січня 2004 року в подвійному обсязі зараховується лише період роботи на посаді.

Джерело:
До списку новин