загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гуцули на зимових фото 1930-х років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З кожним роком із настанням зими гірські курорти Українських Карпат приваблюють усе більше й більше туристів не лише з України, а й з Європи. Проте варто сказати, що туристи любили приїздити сюди і 100 років тому.

Свідченням цього є численні публікації в ЗМІ, туристичні путівники різними мовами та фотографії. Окрім мальовничих краєвидів, різних видів відпочинку, комфортних умов проживання, туристів також захоплював колорит місцевих мешканців. Гуцули часто були окрасою обкладинок журналів про подорожі, а також героями мотивів листівок про мандрівку до Карпат. Чи не найбільшим скарбом є для нас світлини знаних фотографів того часу.

Адже якісні колекції світлин у повній мірі передають в деталях колорит і харизму господарів гір. Пропонуємо вам оглянути добірку зимових фото, які було зроблено у відрізок часу, який припав на 1930-ті роки. В об’єктив фотографа потрапили гуцули різного віку, які мешкали в населених пунктах курортних містечок і сіл Карпат. Автором є знаний фотограф міжвоєнного часу Генрик Поддембський. Саме завдяки роботам цього фотографа сьогодні краєзнавці й історики мають багато наочного матеріалу для дослідження. Численні фото з Тернопільщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Волині його авторства можна розглядати годинами. Навіть попри те, що світлини чорно-білі, вони однаково показують деталі одягу, взуття, аксесуарів місцевого населення.

До списку новин