загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Франківський письменник відкрив грибний сезон у січні – збирає зимові опеньки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Письменник та сценарист Володимир Єшкілєв збирає гриби навіть узимку. У фейсбуці Єшкілєв похвалився фотографіями свіжих трофеїв тихого полювання. Франківський письменник відкрив грибний сезон у січні – збирає зимові опеньки.

«Грибний 2022 рік розпочався. Традиційно з зимових опеньок (фламмулін). Добиратися до грибів довелося через бурхливі водяні потоки, але результат того вартував. Частина грибочків вже у баночках. А з другої частини завтра виростуть грибні вушка», – написав Володимир Єшкілєв.

Опеньок зимовий – вид деревних їстівних грибів із роду Flammulina родини Marasmiaceae.

Місцеві назви — вербівка, лубинка зимова, фламуліна. Це найпізніший вид грибів, які збирають в зимовому лісі. Ці гриби дуже яскраві, з помаранчевої або червоною капелюшком. Сезон збору опеньків зимових починається з кінця листопада і триває до березня. Цей вид опеньків навіть у найлютіші морози не псується, а просто уповільнює своє зростання. Як тільки починаються відлиги, гриби знову починають зростати. Але варто зауважити, що зимові опеньки ростуть на деревах високо над землею. Щоб дістати ці плодові тіла, вам знадобиться довга палиця з гачком. Варто сказати, що зимові опеньки ніколи не втрачають своїх вітамінів і поживних речовин навіть при сильних морозах.

Джерело:
До списку новин