загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Раковецький замок на фото 1930-х років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Раковецький замок на Івано-Франківщині є пам'яткою архітектури національного значення. Ця оборонна споруда є зразком фортифікації XVII століття. На жаль, до нашого часу збереглись руїни цього замку.

У XVIII ст. замок втратив своє оборонне значення, коли 1769 року його спалили війська Російської імперії. Пізніше там певний час було житло, і навіть поташева фабрика. Проте замок уже не відбудовували. Нам вдалося розшукати фото замку, яку датуються 1930-ми роками. Авторство фото належить знаному фотографу міжвоєння Генрику Поддембському.

Фотографу вдалося зафіксувати замок і його стан 90 років тому. Якщо порівнювати із сучасним, то він має різницю. Бо з часом місцеві жителі розтягли рештки оборонних мурів для будівельних потреб.

Так, в історії замку вказано, що в 1960-х роках були великі фрагменти оборонних мурів навколо збереженої східної башти, зараз їх немає, але на фото 1930-х років вони є. Якщо вам цікаво поглянути на замок, то він розташований у селі Раковець Городенківського району Івано-Франківської області. Обов’язково туди завітайте і будете вражені місцевими краєвидами.

Джерело фото: audiovis.nac.gov.pl

Про авторку: Тетяна Яцечко-Блаженко – історик, журналіст, генеалог (м. Луцьк)

До списку новин