загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Місто Ковель на Волині 100 років тому

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До нашого часу дійшло багато світлин з Волині періоду Першої світової війни. Одні з найбільших колекцій зберігаються у Відні в Австрії, а саме у Національній Бібліотеці та Австрійському державного архіві. Кілька років тому, після оцифрування та оприлюднення для загалу, ці фото викликали неабиякий фурор в істориків та краєзнавців. Але дослідникам завжди мало. І пошуки фото з минулого тривають постійно. Значний пласт фотографій та листівок можна відшукати в архівах інтернет-аукціонів, де можна натрапити на справжні раритети.

Такі світлини демонструють унікальні ракурси й панорами волинських міст та сіл, розкривають невідомі сторінки історії. Сьогодні саме той випадок, коли демонструємо нашим читачам раніше невідомі загалу фото міста Ковеля на Волині. Ці світлини ще вимагають фахового дослідження істориків, проте вже зараз можна сказати кілька слів про їхню інформативність. Фото датуються 1915-1916 роками, тобто періодом Першої світової війни (1914-1918 рр.).

На них можна побачити як військових німецької армії, так і місцеве населення й біженців. На одному із фото можна впізнати один із найстаріших храмів Ковеля – Свято-Воскресенський собор. Усі фотографії непостановочні, а просто зроблені невідомим військовим фотографом для того, щоб показати історичний момент.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО Фото з picclick.de

До списку новин