загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українським суддям астрономічно підвищили пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Усього за рік, в період із січня 2021 року до січня 2022 року середня пенсія українського судді зросла з 67 961 до 90 822 грн, або на 22 861 грн. В інших громадян, які отримують пенсію за віком, вона в середньому зросла на 406 гривень. Про це свідчать дані, які опубліковані на сайті Пенсійного фонду України.

В Україні пенсія суддям нараховується за особливим принципом: перебуваючи на пенсії, колишній суддя може отримувати виплати до 80% від щомісячного окладу того, хто працює на аналогічній посаді.

Відповідно, зростання зарплат суддів призвело до збільшення їхніх пенсій. Більше того, встановлений в Україні максимальний рівень пенсії не повинен перевищувати суми понад 10 мінімальних виплат, але це правило не стосується суддівських пенсій. Тому вони й одержують найбільші виплати.

Джерело:
До списку новин