загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мішки з-під цукру допомагають захистити молоді саджанці персиків від морозів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для захисту від морозів та зайців саджанці та молоді персикові дерева зачохляють білими поліпропіленовими мішками (наприклад з-під цукру). А також мульчують соломою.

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи». «Саджанці, висаджені в осінній період, бажано захистити від зимових негативних сюрпризів, – зазначає Олександр Дядюра, спеціаліст з вирощування персика з Кривого Рогу. – Наприклад, по обидва боки саджанця ставимо два кілочки трохи вище саджанця.

На ці кілочки надягаємо поліпропіленовий білий мішок (у яких зазвичай пакують цукор), який внизу пришпилюємо металевими скобами до землі або ж закидаємо землею. Таким чином ми захищаємо саджанець від усіх зимових негараздів, а також від зайців, які завдають величезної шкоди деревцям у зимовий період».

Олександр Дядюра також мульчує пристовбурові кола соломою шаром 20–30 см, а штамбик і гілки знизу доверху також обкладає соломою, яку обв’язує шпагатом. Щоб уникнути здування мульчі вітрами взимку, нижню частину закидає землею. Або замість землі використовують використану автошину, яка притискає мульчу до землі.

Джерело:
До списку новин