загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

День Тетяни 2022: історія свята, головні традиції і заборони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

День Тетяни - веселе зимове свято, яке особливо люблять студенти. Церква в цей день вшановує пам'ять священномучениці Татіани Римської. Жінки з ім'ям Тетяна відзначають свій День ангела.

Відзначається Тетянин день 25 січня.

День Тетяни - історія свята

Свята Тетяна жила в Римі в III столітті н.е. в знатній родині. Тетяну виховували в християнській вірі. Вона прийняла обітницю цнотливості, допомагала нужденним і присвятила церкві все життя.

25 січня її стратили язичники. У 1755 році в День Тетяни російська імператриця видала указ про заснування Московського державного університету. Так 25 січня неофіційно стало спочатку днем МДУ, а потім і днем всіх студентів.

Нагадаємо, що офіційно Міжнародний день студента святкується 17 листопада. День Тетяни - традиції свята У цей день всі Тетяни отримують привітання від близьких.

З розмахом відзначають цю дату студенти. 25 січня вони проводять різні обряди на хороші оцінки і вдалу сесію.

Жінки в цей день печуть коровай і роздають всім членам сім'ї по шматочку. У цей день можна сходити до церкви і помолитися Тетяні.

У святої просять мудрості і успіхів у навчанні. Незаміжні дівчата просять хорошого нареченого. У День Тетяни не можна важко працювати і займатися рукоділлям.

Не можна сваритися з близькими лихословити. Також заборонено відмовляти в допомозі.

Джерело:
До списку новин