загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

7 типів людей, від яких краще триматися подалі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Практично кожен, хоч раз у своєму житті, зустрічався з тими, з ким неможливо вибудувати не те, що дружній, але хоча б конструктивний діалог. Будь-які спроби спілкуватися викликають у вас негативні емоції, але для іншого все може виглядати зовсім не так, і ви можете його влаштовувати як партнер, співрозмовник або друг.

Єдине, що роблять токсичні люди, – це поширюють негатив, непотрібні проблеми, розбрат та напругу. Згодом вони стають джерелом стресу у нашому житті. Іноді важко дистанціюватися від людей, які вам не підходять, а іноді ще важче помітити цих людей у ​​своєму житті.

Від кого слід триматися подалі?

1. Ті, кого не цікавить ваше життя – нескінченні монологи про «себе коханого», а те, що відбувається у вашому житті, залишається за кадром. Дружба – це рівноцінний обмін енергією, а не використання когось як жилета.

2. Заважають виконувати поставлені завдання – це ті, кому не подобається ваша цілеспрямованість. Наприклад, ви хочете схуднути, а друг, знаючи про це, приносить тістечка і ображається, якщо ви відмовляєтеся або якщо ви надумали серйозно взятися за навчання (проект) висміює ваші спроби і каже, що нічого не вийде. Друзі завжди поважатимуть ваші рішення.

3. Драматичні особи – їхнє життя нагадує серіал, завжди доводиться рятувати, допомагати та розбиратися з наслідками. Справжній друг не буде постійно використовувати вас для вирішення своїх проблем.

4. Песимістичний погляд на світ – їх першим (і останнім) компліментом буде негативна оцінка. Вони не тільки живуть із почуттям, що все погано, а й убивають у вас усю радість від життя. Познайомилась із новим хлопцем? “Ну, може, хоч цей тебе не покине!” Їдеш у відпустку? «Гарного тобі відпочинку, хоча я чула, що діра там страшна!»

5. Постійно критикують – якщо у вашому оточенні ви виявили людину, яка постійно коментує вашу зовнішність, смаки, цілі, вагу, звички та уподобання так, що це вас зачіпає, то це не означає, що вона хоче вам допомогти. Такі люди просто самостверджуються за ваш рахунок. Чітко позначте межі, а якщо не допомагає – краще припинити спілкування.

6. Використовує ваші ресурси – ніколи не віддає борги, завжди щось вимагає без віддачі. Справа не у розмірі суми, а у виявленій неповазі. Не варто бути «дійною коровою».

7. Ті, хто краще знає, яким вам потрібно бути, він постійно намагається вас змінити. Навряд чи вам буде добре з тим, кого ви не влаштовуєте самі по собі, зі своїми перевагами та недоліками. Якийсь час ви зможете грати нав’язану роль, щоб сподобатися, але потім натура переможе, і це щастя не принесе ні вам, ні йому.

Джерело:
До списку новин