загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про "львівського" Моцарта у Тернопільському музеї відкриють експозицію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Це пов'язано з перебуванням на Тернопільщині Франца Ксавера Моцарта. Про це інформує пресслужба Тернопільського обласного краєзнавчого музею, передає "Еспресо.Захід".

В експозиційному відділі стародавньої історії Тернопільського обласного краєзнавчого музею з’явиться виставка присвячена перебуванню Франца Ксавера Вольфганга Моцарта (1791-1844), піаніста, диригента, композитора і педагога в селах Баворів, Смолянка Тернопільського району та м. Бережани.

Львівська музикознавиця Роксолана Гавалюк передала музею документальні матеріали у вигляді високоякісних копій листів, сторінок з особистого щоденника, нотних аркушів музичних творів, гравюр, картин того часу пов'язаних з перебуванням на Тернопільщині Франца Ксавера Моцарта.

"Цієї згоди дійшли під час зустрічі у музеї члени творчої групи зі Львова у складі: Роксолани Гавалюк– музикознавиці, членкині Галицького Музичного Товариства, викладачки теоретичних дисциплін Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича, Івана Герчаківського директора Бібрської музичної школи ім. Юрія Сінгалевича, Тараса Гринчишина краєзнавця, та директора ТОКМ Яреми Шатарського разом з завідувачем відділу стародавньої історії Олегом Гаврилюком, а наш музей буде нанесений на туристичній інтерактивній карті яка готується львів'янами про перебувння композитора в Галичині в першій чверті ХІХ ст", – вказано в повідомленні.

Нагадаємо, 26 серпня у Львові відкрили перший в Україні пам'ятник Моцарту-сину. Згодом місцеві мешканці також зареєстрували петицію проти демонтажу пам'ятника Моцарту у Львові. Німецьке видання назвало авторів петиції за знесення пам'ятника Ксаверу Моцарту "українським міщанством".

Джерело:
До списку новин