загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні за п'ять років кількість пенсіонерів скоротилася на мільйон осіб

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні за останні п'ять років скоротилася кількість пенсіонерів. Спад у цій категорії склав більше мільйона осіб. При цьому активне скорочення кількості пенсіонерів почалося з 2016 року, за чотири роки до початку пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє портал Опендатабот. Пенсії в Україні: коли, у кого та на скільки зростуть виплати у 2022 році Українцям кілька разів підвищать пенсії у 2022 році.

Коли, кому і на скільки – у матеріалі Слово і діло.

«Попри зменшення навантаження на Пенсійний фонд, за останні роки не відбулося підвищення якості життя інших 10,9 млн пенсіонерів. Хоча середня пенсія за останнє п'ятиріччя збільшилася вдвічі, вона як і раніше становить менш як 150 доларів (3915 грн)» - сказано в повідомленні.

Портал також вказується, що середня цифра пенсії не відображає реальної ситуації - насправді близько половини українських пенсіонерів (тобто близько 5,4 млн) отримують пенсії в розмірі менш як три тисячі гривень (110 доларів). Пенсію в 10 і більше тисяч гривень отримують тільки 4,3% українців, а пенсія жінок в Україні на 30% менше, ніж у чоловіків.

Зазначив, що з січня по грудень 2021 року середній розмір пенсії в Україні зріс на 484,02 грн - до 3 991,53 грн. Таким чином, зростання середнього розміру пенсій за рік склало 13,8%. 

Джерело:
До списку новин