загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Києві презентували відреставровану картину з Дніпра, яку колись вивезли нацисти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

27 січня у Національному музею Тараса Шевченка в Києві на виставковому проєкті «США – Україна. Історія однієї картини. Реституція. Дослідження. Реставрація» презентовано роботу художника Михайла Паніна (1877-1963) «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною» (1911 р.) з Дніпровського художнього музею, яка була вивезена нацистами з Дніпра 1943 року.

Картину 2017 року виявили у приватному будинку у США та наприкінці 2019-го повернули до України.

Через неправильне зберігання полотно мало багато пошкоджень і потребувало реставрації. Реституція картини стала важливим етапом у сфері співпраці України та США щодо повернення зниклих за часів Другої світової війни культурних цінностей. В січні 2020 року полотно було презентовано на виставці «Спецвантаж!» у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» (Київ). Наступним кроком стало передання експоната у вкрай критичному стані до Національного науково-дослідного реставраційного центру для дослідження та наукової реставрації. Це дипломна робота Михайла Паніна, створена в 1911 під час навчання в Петербурзькій академії мистецтв.

Завдяки їй Панін був удостоєний звання художника. В радянський період художник писав картини на соцреалістичні та революційні теми, а також портрети. Помер та похований в м. Дніпро.

Після презентації в Києві картина повернеться до Дніпровського художнього музею.

До списку новин