загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд попередив: українці більше платитимуть за реєстрацію авто

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні збільшилась сума пенсійного збору за першу реєстрацію легкових автомобілів У зв'язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму (показники для різних категорій громадян було переглянуто у грудні минулого року) в Україні зріс розмір збору на обов'язкове державне пенсійне страхування під час першої реєстрації автівки.

У Пенсійному фонді України пояснили, що збір на обов'язкове державне пенсійне страхування оплачується підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, а також фізичними особами, які вступають у право володіння авто, за першої державної реєстрації у територіальних органах з надання сервісних послуг МВС.

Збір залежить від вартості легкового автомобіля: 3 відсотки — якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (2022 року — із суми до 409 365 грн); 4 відсотки — якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (2022 року — від 409 365 грн до 719 490 грн); 5 відсотків — якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (2022 року — із суми понад 719 490 грн).

З 1 грудня 2021 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних становить 2481 грн. 

Джерело:
До списку новин