загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Мінфіні розповіли про те, як зростуть пенсії українців у березні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наступний етап підвищення пенсій для українців пройде в березні 2022 року.

Передбачається, що індексація пенсійних виплат складе не менше 14%. Про це міністр фінансів Сергій Марченко розповів в інтерв'ю Європейській правді.

Марченко нагадав, що індексація пенсій відбувається наступним чином: показник середньої зарплати, за яким розраховують пенсії, збільшують на коефіцієнт відповідно до значення 50% показника зростання споживчих цін за минулий рік.

Перед цим показник збільшується на коефіцієнт відповідно до 50% зростання середньої зарплати за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться перерахунок.

Таким чином, Мінфін і Міністерство соціальної політики припускають, що в березні пенсії українців будуть проіндексовані не менше, ніж на 14%. Нагадаємо, «Слово і Діло» відстежило, як змінювалася кількість пенсіонерів за роки незалежності України. 

Джерело:
До списку новин