загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Заробітчани можуть отримувати пенсію з урахуванням стажу, заробленого за кордоном: як домогтися виплат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українцям включають до страхового стажу під час оформлення пенсії не лише роки, відпрацьовані в рідній країні, а й ті роки, які вони працювали за кордоном.

Проте є необхідна умова: заробітчани мали працювати за кордоном офіційно та сплачувати внески до тамтешнього пенсійного фонду.

Крім того, з країною, в якій працював заробітчанин, наша країна має мати договір про соціальне пенсійне забезпечення. Заробітчани можуть отримувати пенсію з урахуванням стажу, заробленого за кордоном: як домогтися виплат - today.ua Щодо другої умови, то Україна має такі договори з багатьма державами. Зокрема, з багатьма пострадянськими країнами, а також із деякими європейськими державами.

Міжнародні договори щодо пенсійного забезпечення бувають двох типів: за територіальним принципом та за пропорційним принципом.

Заробітчани можуть отримувати пенсію з урахуванням стажу, заробленого за кордоном: як домогтися виплатДоговори за територіальним принципом передбачають, що виплату пенсії здійснюватиме та держава, на території якої проживає пенсіонер. При цьому, якщо пенсіонер змінив місце проживання та переїхав до іншої країни, то йому вже нараховуватимуть та виплачуватимуть пенсію там, де він наново осів.

При цьому, при призначенні пенсії береться до уваги як та зарплата, яку пенсіонер отримував у рідній країні, так і та, яку йому платили в іншій.

Якщо зарплата виплачувалася в різних валютах (а переважно так і є), то її конвертують у валюту тієї країни, в якій проживає пенсіонер на момент призначення йому пенсії за поточним курсом.

Джерело:
До списку новин