загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мотиваційна притча про щуку, яка змусить задуматися кожного!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У великий акваріум помістили щуку. Спочатку вона плавала по цілому акваріуму, але потім одну його частину відгородили прозорим склом. Тепер щука не могла туди потрапити.

Вона не бачила перешкоди, просто щоразу, коли вона намагалася проплисти в іншу частину акваріума, з’являлася ця перешкода. Довгий час щука намагалася подолати її. І ось, коли сили майже покинули щуку, вона відступила.

Вчені забрали скло. Проте щука більше ніколи не намагалася потрапити в іншу частину акваріума. Вона плавала в маленькому просторі, в той час, коли могла користуватися цілим акваріумом.

Повчальний експеримент, правда? Нам потрібно задуматися, а, можливо, і в нашому житті також давно уже немає перешкоди, але минулий досвід, який міцно закоренився в нашій голові, не дає нам рухатися вперед та розвиватися.

Можливо, потрібно зробити один – єдиний крок вперед та отримати гідну нагороду.

До списку новин